مقاله ها

دسته: اخبار
نمایش از 29 دی 1395 بازدید: 1058
پرینت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :

صبح امروز دهمین جلسه شورای اداری با حضور ایوب صالحی فرماندار ، دکتر قاسم احمدی نماینده مردم شهرستان های کلاردشت ، چالوس و نوشهر ، حجت الاسلام و المسلمین مقیسه امام جمعه کلاردشت و روءسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

در این جلسه فرماندارکلاردشت : با گرامیداشت یاد و خاطره رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام ، افزود : حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حقیقت با عمل صالح خود تمام وجودش را برای این انقلاب گذاشت و مردم نیز همسو با پیام تسلیت مقام معظم رهبری و شرکت در تشییع پیکر پاک این یار دیرین امام راحل (ره ) و رهبری فرزانه پایبندی خود را به این فقید سعید و انقلاب نشان دادند.

ایوب صالحی در نشست شورای اداری شهرستان کلاردشت اظهار داشت : اینکه عده ای با فرافکنی و سیاه نمایی درصدد هستند تا بحث برجام و عملکرد دولت تدبیر و امید را در جامعه ضعیف جلوه دهند ، چنین رویه ای بی انصافی و بدور از عدالت است.
وی اظهار داشت : نباید از یاد برود که قبل از توافق بین المللی برجام تحریم های اقتصادی به ناحق علیه نظام اسلامی اعمال شد به طوری که امکان انتقال پول در حوزه صادرات و واردات و مصارف شخصی دانشجویان به خارج از کشور به صفر رسیده بود.
فرماندار کلاردشت ، بی ثباتی ممتد بر پیکره اقتصاد کشور و درپی آن ایجاد فضای ناامنی بر بازار را از دیگر پیامدهای منفی ناشی از اعمال تحریم های ناحق علیه نظام اسلامی معرفی کرد.
صالحی گفت : در پی این اتفاق صنعت نفت مجددا به بازار جهانی راه پیدا کرده که این مسئله دستاورد مهم برجام است و باید از اقدامات این دولت در سایه رهنمودهای عالمانه مقام معظم رهبری در بحث برجام حمایت و قدردانی کرد.
فرماندارکلاردشت گفت : زمانی دستاوردهای برجام به کام مردم شیرین می شود که مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه علیه نظام اسلامی مورد غفلت قرار نگیرد. وی همچنین با اهمیت جلوه دادن این دوره از انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی تاکید کرد که امروز تمامی مشکلات در سایه هم افزایی ، همدلی ، تدبیر و خرد جمعی حل خواهد شد و نباید اجازه داد که عده ای از بدخواهان نظام وانقلاب شکافی میان مردم و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی به وجود آورند.
فرماندار کلاردشت درعین حال تاکید کرد که باید با عزم همگانی بسترهای لازم برای حضور چشمگیر مردم در این دوره از انتخابات در کشور فراهم کرد تا شاهد یک انتخابات سالم ، همراه با شور وشعور سیاسی درمنطقه باشیم.در سایه همین همدلی مسئولان بود که شهرستان کلاردشت در سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 95 در دو مرحله اینترنتی و حضوری رتبه نخست را کسب کرد .وی در ادامه از دکتر قاسم احمدی و حجت اسلام مقیسه در حمایت و سخنرانی در مسجد در ایام سرشماری تشکر کرد .

حجت الاسلام مقیسه  اظهار داشت : در جمهوری اسلامی مسئولیت یک امانت است که خداوند و مسئولین مافوق در اختیار افراد گذاشته  ، امانتی  که از طرف خون شهدا به او سپرده شده است و همه مسئولین نسبت به تعهدی که دارند باید به آن عمل کنند . امام جمعه شهرستان عنوان کرد: خیلی از ادارات در کلاردشت مستاجر هستند و این شهرستان نیاز به سایت اداری دارد که هرچه سریعتر از طرف مسئولین باید در شروع آن اقدام شود تا اداراتی هم که در این شهرستان مستقر نشده اند استقرار یابند .

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: کمرنگ نشان دادن دستاوردهای دولت یازدهم از جمله برجام بی مهری و به دور از اخلاق است.

قاسم احمدی افزود : ایران در برجام به دنیا نشان داد در مسیر غنی سازی اورانیوم اهل تعامل و گفت و گو است و نسبت به کره شمالی که موجب تغییر نگاه کشورهای دنیا و انزوی آن شد، متفاوت است.
وی گفت : نباید بگویم که برجام هیچ اثری نداشت چرا که با اجرای برجام نه تنها تا حدودی آرامش به کشور برگشت بلکه موجب تغییر نگاه جامعه بین الملل به انقلاب اسلامی شد.
نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین به دستاوردهای دیگر دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید در موضوع طرح تحول سلامت، کاهش تورم خوب عمل کرده است هر چند در زمینه رونق تولید به حد تعیین شده، دست نیافتیم.

كليه حقوق اين سايت متعلق به فرمانداري شهرستان کلاردشت مي باشد
طراحی،اجرا و پشتیبانی: گسترش فن آوری پرنیان
GNU/GPL