مقاله ها

دسته: اخبار
نمایش از 20 دی 1395 بازدید: 608
پرینت


 

کلاردشت و مردم شریف و انقلابی این شهرستان نیز که لقب جاودانه " بهشت_پنهان " را از خطبه های آن مجاهد نستوه در خطبه نماز جمعه تهران به یادگار داشته و تعلق خاطر ویژه ایشان به کلاردشت را به یاد دارند، امروز به گونه ای خاص در غم فقدان آن مرد بزرگ به سر می برند

 

متن کامل پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

إنا لله و إنا إليه راجعون

 

رحلت جانسوز و جانگداز یار دیرین امام و رهبری، از استوانه های انقلاب اسلامی و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی تمامی دوستداران ایران بزرگ و انقلاب عزیز را  در سوگ و اندوه فرو برد.

 

بی شک فقدان این سیاست مدار برجسته و پیر اعتدال و آن سنگ زیرین آسیاب و تکیه گاه مطمئن انقلاب و رهبری، ضایعه ای غیرقابل جبران را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به بار آورد.

 

کلاردشت و مردم شریف و انقلابی این شهرستان نیز که لقب جاودانه " #بهشت_پنهان " را از خطبه های آن مجاهد نستوه در خطبه نماز جمعه تهران به یادگار داشته و تعلق خاطر ویژه ایشان به کلاردشت را به یاد دارند، امروز به گونه ای خاص در غم فقدان آن مرد بزرگ به سر می برند.

 

بر خود وظیفه می دانم تا از جانب مردم و اعضای شورای اداری شهرستان کلاردشت این مصیبت را خدمت مقام معظم رهبری،ریاست محترم جمهوری و همسر،فرزندان و سایر اعضای خانواده حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی تسلیت عرض نمایم.

 

ایوب صالحی

فرماندار شهرستان کلاردشت

كليه حقوق اين سايت متعلق به فرمانداري شهرستان کلاردشت مي باشد
طراحی،اجرا و پشتیبانی: گسترش فن آوری پرنیان
GNU/GPL