مقاله ها

دسته: اخبار
نمایش از 15 شهریور 1396 بازدید: 490
پرینت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :

ظهر امروز نفرات برتر محاسبات سریع ذهنی (ucmas )با ایوب صالحی فرماندار کلاردشت  در دفتر ایشان دیدار و گفتگو کردند .

این دانش آموزان شهرستان کلاردشت در پنجمین مسابقه کشوری UCMAS IRAN که در بابل برگزار شد مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در این رابطه :

خانم نوربخش مدیر اجرایی و نماینده  UCMAS IRAN  در کلاردشت گفت :  فعالیت خود را در شهرستان کلاردشت از مهر 1393 آغاز کردم، این موسسه زیر نظر و مورد تایید آموزش و پرورش می باشد .

 وی افزود : ۵دانش آموز از شهرستان کلاردشت در پنجمین مسابقه کشوري UCMAS IRAN  در مازندران که در بابل برگزار شد مقام دوم و سوم را کسب کردند وبه مسابقات جهانی اندونزی راه پیدا کردند.

نوربخش  UCMAS IRAN را اینگونه معرفی کرد :

سيستم محاسبه ذهني و چرتکه اي UCMAS با استفاده از يک سيستم نوآورانه محاسبه اي و با بکارگيري چرتکه باعث هماهنگي بين دونيمکره راست و چپ به طور همزمان شده و با ايجاد يک چهارچوب زيربنايي سبب افزايش ظرفيت ذهن و مهارتهاي نظير مديريت زمان، تمرکز و توانايي حل مساله مي شود.که در موفقيت دانش آموزان در همه رشته ها و زندگي روزمره نقش اساسي دارد.

اين سيستم داراي 10 سطح اصلي و دو سطح پيش دبستان بوده و يادگيري هر سطح سه ماه و نيم ، هفته اي 1 جلسه ، 2ساعته به طول مي انجامد که براي دانش آموزان بين 5 تا 8 و 8 تا 13 سال که توانايي خواندن ، نوشتن و توانايي انجام عمليات جمع و تفريق اعداد 1 الي 9 را دارند به اجرا در مي آيد. اين سيستم آموزشي داراي ابزار  و وسايل  منحصر به فردي است که توسط آنها فرايند آموزشي صورت دقيق انجام مي گيرد.

وی در ادامه گفت : از فرماندار محترم جناب آقای ایوب صالحي و مدير آموزش و پرورش آقای قاسم دراسرايي و رئیس تربیت بدنی آقای رحيمي  کمال تشکر را دارم که مارا مورد لطف و عنایت خود قرار دادند.

كليه حقوق اين سايت متعلق به فرمانداري شهرستان کلاردشت مي باشد
طراحی،اجرا و پشتیبانی: گسترش فن آوری پرنیان
GNU/GPL