مقاله ها

دسته: اخبار
نمایش از 09 شهریور 1396 بازدید: 347
پرینت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری و به نقل از کلارنا : #مجدآرا،رییس فدراسیون ورزش های همگانی جمهوری اسلامی ایران، با اهدا لوح تقدیر از ایوب #صالحی،فرماندار کلاردشت، به خاطر حمایت های وی از حوزه ورزش های همگانی تقدیر کرد.

به گزارش کلارنا این لوح تقدیر توسط #رجب_پور،رییس انجمن چوگو فدراسیون ورزش های همگانی، و کاویانی،مشاور رییس فدراسیون و نماینده هیات ورزش های همگانی مازندران در غرب استان، به نمایندگی از مجدآرا و در جلسه ای با حضور جمعی از مسئولین و اهالی ورزش های همگانی کلاردشت به فرماندار این شهرستان اهدا شد.

تقدیر از پیشکسوت ۹۴ ساله ورزش های همگانی

رییس فدراسیون ورزش های همگانی کشور همچنین لوح تقدیری نیز به پاس تداوم حضور خستگی ناپذیر رحیم_بالاقدر در عرصه ورزش های همگانی صادر کرده بود که توسط رجب پور و کاویانی به این پیشکسوت ۹۴ ساله اهدا شد. پاسداشت اقدام یک بانوی کارآفرین در حمایت از ورزش های همگانی

یکی دیگر از افرادی که در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت  میترا_مترجمی، بانوی کارآفرین کلاردشتی، بود که در جریان برگزاری مسابقات چوگو قهرمانی بزرگسالان کشور در دامغان(مرداد۹۶) بخش اعظم هزینه های مربوط به تیم چوگو مازندران را متقبل شده بود.

بنابراین و به پاس این اقدام شایسته با حضور اعضای تیم چوگو مازندران لوح تقدیری با امضای رییس اداره ورزش و جوانان کلاردشت،فرماندار کلاردشت و رییس انجمن چوگو کشور به خانم مترجمی اهدا شد.

لازم به ذکر است که مازندرانی ها موفق به کسب کاپ اخلاق مسابقات دامغان شده بودند.

 

كليه حقوق اين سايت متعلق به فرمانداري شهرستان کلاردشت مي باشد
طراحی،اجرا و پشتیبانی: گسترش فن آوری پرنیان
GNU/GPL